0 %

ru uk en
До онлайн магазину
ru uk en
МИ ЕКСКЛЮЗИВНО ПРЕДСТАВЛЯЄМО СВІТОВІ ФЕШН-БРЕНДИ
БРЕНДИ З ІСТОРІЄЮ, ЩО СТВОРЮЮТЬ ТЕНДЕНЦІЇ
Main slide UltraGroup
LEVI'S

Бренд Levi's® - це квінтесенція класичного американського стилю, це мода без додаткових зусиль. З моменту винаходу перших джинсів Levi Strauss & Co. в 1873, вони стали одним з найбільш визнаних і часто імітованих предметів одягу в світі.

Superdry

Бренд, створений в Англії, під впливом андеграундної культури Токіо. Незвичайний крій, характерні принти, яскраві кольори, натуральні тканини - основа популярності одягу і аксесуарів бренду.

GUESS

Заснована в 1981 році, компанія GUESS починала свою діяльність з реалізації в США джинсового одягу і з тих пір успішно переросла в світовий модний бренд. Сьогодні компанія GUESS займається дизайном, реалізацією і поширенням повних колекцій жіночого, чоловічого та дитячого одягу та аксесуарів.

Baldinini

Компанія Вaldinini є одним з найбільш престижних і відомих у всьому світі виробників італійського взуття. Високий рівень дизайнерів і майстрів, які спрямовують свої зусилля для створення ідеального взуття, а також відмінну якість - це основні складові успіху бренду.

HUGO

У 1993 році модний дім Hugo Boss вирішив розширити аудиторію, заснувавши напрямок HUGO - лінійку для тих, хто дотримується власних принципів стилю. Вона була покликана відображати інноваційний підхід у створенні колекцій, орієнтуючись на більш молоду і прогресивну аудиторію.

KARL LAGERFELD

Бренд LAGERFELD об'єднує в собі автентичність стилю Карла Лагерфельда і матеріали високої якості. Стиль одночасно невимушено елегантний, розслаблений, але вишуканий, сучасний і актуальний.

BOSS

BOSS - німецький бренд з віковою історією. Починаючи з класичного строгого ділового стилю, з часом марка привнесла в свої колекції нотки casual, авангардної моди і спортивної динаміки при цьому, не забувши про елегантність одягу класу люкс.

ОБЕРІТЬ ВАШ СТИЛЬ

ВІДКРИЙТЕ ФІЛОСОФІЮ БРЕНДІВ