ru uk en
До онлайн магазину
ru uk en
Main slide UltraGroup

Покупцям

БОНУСНА КАРТА ULTRACARD

Спеціально для наших покупців - бонусна карта, яка діє у всіх магазинах мережі Ultra (Levi's, Guess, Superdry, Lagerfeld, Baldinini, Hugo Boss, Hugo, Pierre Cardin та всі магазини Outlet) в інтернет-магазині ultra-shop.com

БОНУСНА КАРТА ULTRACARD
Питання?

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

У мережі магазинів LEVI'S, GUESS, SUPERDRY, HUGO BOSS, BALDININI і LAGERFELD можна придбати подарункові сертифікати номіналом 1000 2500 і 5000 грн.

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

ЯК ОТРИМАТИ КАРТУ?

Карта видається після заповнення анкети та здійснення покупки на будь-яку суму в мережі магазинів Ultragroup (Levi`s, Guess, Baldinini, Lagerfeld) або на сайті. Власники дисконтних карт можуть обміняти їх на бонусні в будь-якому магазині мережі або оформивши заявку онлайн на сайті ultra-shop.com.

ЯК АКТИВУВАТИ КАРТУ?

Карта буде активована після заповнення анкети і підтвердження вашої email адреси за посиланням в листі.

ЯК НАКОПИЧУЮТЬСЯ БОНУСИ?

Бонус в розмірі відсотка від покупки нараховується автоматично після кожної покупки на сайті або в магазинах мережі Ultragroup. Для нарахування бонусу карту потрібно пред'явити під час розрахунку або кур'єру, при замовленні онлайн. Розмір бонусу залежить від типу карти.

ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ КАРТОК?

Залежно від суми покупок карта може бути двох типів: Classic або Premium. Відповідно до типу карти ви зберігаєте 10 або 15% від кожної покупки. Карта Classic автоматично стає Premium, якщо за рік ви зробили покупки на суму понад 100 000 грн.

ЯК НАРАХОВУЮТЬСЯ БОНУСИ?

1 гривня = 1 бонус
Бонуси дійсні протягом 6 місяців після здійснення покупки.
Бонусами можна оплатити до 50% від фінальної вартості покупки.
Бонуси не розповсюджуються на акції і деякі спеціальні пропозиції, але накопичуються при кожній покупці.
Доступні відразу після здійснення покупки.

ЯК ОПЛАТИТИ ТОВАР БОНУСАМИ?

Пред'явіть картку під час розрахунку на касі і необхідна сума буде списана з вашого бонусного рахунку. На оплачений бонусами товар нараховуються нові бонуси, згідно з правилами бонусної програми.
Зверніть увагу! Оплатити бонусами можна до 50% вартості покупки (загальної суми чека).

ЯКИЙ ТЕРМІН ДІЇ КАРТИ?

Бонусна карта діє безстроково з моменту активації.

ЯК ДОВГО БОНУСИ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ НА КАРТІ?

Бонуси дійсні протягом 6 місяців. Якщо ви робите покупку хоча б один раз в 6 місяців, бонуси не будуть зникати незалежно від дати їх зарахування.

ЯКІ ДОДАТКОВІ БОНУСИ Я МОЖУ ОТРИМАТИ?

Компанія Ultragroup любить радувати своїх клієнтів і на ваш день народження ми даруємо 500 бонусів при покупці в магазинах Levi`s, Guess, Superdry і 1000 бонусів при покупці в магазинах Boss, Hugo, Karl Lagefeld, Baldinini, Ultrashop на будь-яку покупку в протягом 7 днів з дня Народження включно.

закрити